O mnie

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz osobami dorosłymi w kryzysie. Doświadczenie zdobywałam pracując w charakterze psychologa w jednostkach oświatowych, gdzie zajmowałam się wspieraniem dzieci i ich rodziców. Pracowałam również z osobami dorosłymi doświadczającymi przemocy w rodzinie. 

Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie jestem w 4-letniej Szkole Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Integri TSR (ukończyłam pierwszy rok).

W obszarze moich zainteresowań jest rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych dzieci i młodzieży. Ukończyłam kurs trenera TUS (Trening Umiejętności Społecznych). 

W swojej pracy koncentruje się na poszukiwaniu rozwiązań w sytuacji, w jakiej znalazł się klient. Moja praktyka bazuje głównie na kreowaniu pożądanej przyszłości w oparciu o zasoby i potrzeby klienta. 

“Jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj”

“Jeśli coś działa, rób tego więcej”

“Jeśli coś nie działa, przestań to robić”